Відеостудія "SHUMSK VIDEO"

Вівторок, 20.11.2018, 01:12
Вітаю Вас Гість

Реєстрація
Вхід

Каталог статей


Головна » Статті » Цікаве та смішне » Цікаве та смішне про відеооператорів, відеозйомку і т.д.

Цікава і смішна стаття про відеооператорів та весілля
Колишні фотографи
Суперпрофі «два-в-одному».

Це відеографія.
OMG! Хто-небудь, підпишіть ЦЕ як-небудь!
Точніше буде сказати, це фотографи, яким мало фото (мається на увазі, грошей мало), вони вирішили зайнятися ще й відео (як Юлій Цезар - відразу й те, і те). Результат, як ви розумієте, відповідний: і фото запустиш, і у відео не внікнешь. Загальний серйозний (практично незнищенний) недолік «універсалографов» - сприйняття відео як фото, між тим як це, очевидно, різні речі. Операторові навіть десь корисно особливо не заглиблюватися в фотографію і її нюанси, так як це неминуче затуманює свідомість. У відео важливі зовсім інші моменти, ніж у фото, і навпаки. Відповідно, навички відеооператору потрібні зовсім інші, очей повинен дивитися і ловити інше. «Полуфотографи-полуоператори» ж вважають себе геніями, це все для них нісенітниця. Вони марять «апертурою, глибиною різкості, балансом білого», як ніби глядач буде потім оцінювати фільм за цими параметрами. Улюблена фраза «універсалу»: «Хороший оператор - це, перш за все, гарний фотограф», - какбе натякає нам, що він одночасно є і тим, і тим. А все решта - «дилетанти», і «нічого не розуміють у відео».
Фотограф, вважаючи себе у відео людиною своїм, любить підкріплювати «статус» потужним тюнінгом камери: навішує на неї мікрофонну гармату, накамерний ліхтар, якісь дроти і т. п. На поясі любить носити подсумок з повним комплектом акумуляторів - щоб здалеку виглядати не гірше командос. Як особливий шик - одягає рукавички з обрізаними пальцями. На своєму сайті напише, що без накамерний ліхтаря оператор - не оператор, «тому що в під'їзді занадто темно без накамерний ліхтаря». (Оператор-новинарі-кун рішуче заявляє, що носіння двох, а то й трьох комплектів акумуляторів життєво необхідно, бо вони звичайно можуть скиснути в неподходящщій момент, накамернік не є понт, а життєва необхідність - в наших условіяхпросто неможливо вгадати що буде по світу ... а рукавички швидше необхідні тим, хто працює з великими камерами і штативами - бо реально натираються мозолі на долонях, та й на кісточках теж ... так що для «свадебщіков» це дійсно понт)
 
Жінка з відеокамерою

Рідкісна, але яскрава категорія. Тут, як кажуть, краще п'яний мужик з сокирою, ніж жінка з відеокамерою. У суворому Челябінську була помічена жінка-тамада, одночасно знімала урочистих молодих на відеокамеру і періодично фотографував їх. Анонімусів здивований, чому жінка погребувала заодно підробити водієм лімузина і офіціанткою в шинку.
Також не можна не сказати кілька слів про «суповіке».

«Суповік»

Люто ненависний усіма бидлографамі типаж. Суповік працює де-небудь на звичайній роботі - в НДІ, м'ясником, торговим представником. Знімає wedding виключно на вихідних з метою залатати дірки у своєму особистому бюджеті, а також просто відпочити і відірватися на банкеті. Часто під кінець бенкету його виявляють у салаті. Суповік ніколи нічого не монтує. Після закінчення весільного банкету він просто віддає молодим записані касети - і все. Максимум - переливає відео з касет на диски, а касети використовує ще over 9000 разів. Суповік не тусується ні вКонтакте, ні на Бидлайфе, замовлення знаходить через знайомих своїх знайомих або через оголошення в газетах.
 
Як знімають

Весь свій час, вільний від весіль, бидлограф проводить в казино, ресторані займається монтажем на компі. Весільний ж дня проходить зазвичай так:
Зйомка нареченої
Зйомка нареченої
Правити
TinyURLВнутренняя посилання
Біля під'їзду потрібного будинку бидлографа зустрічає огрядна теща і на руках несе в квартиру, допомагає зняти плащ і здуває з нього пил. Будинок нареченої повний її подруг, візажісток-перукарок-манікюрниці-педікюрщіц, на стінах висять обов'язкові плакати, написані гуашшю, типу «Тут живе наречена» і т. д. Традиційно - на вікні - висить весільне плаття. Перш ніж що-небудь знімати на відео, бидлограф дістає свій блокнотик зі списком креативних ідей шаблонних знімальних варіантів:
1. наліт-обліт камерою весільного плаття, тривіально що висить на плічках на вікні;
2. плавна зйомка зліва-направо килима, м'яких іграшок, фото, квіточок і т. д., яких у кімнаті середньостатистичної нареченої трохи більше, ніж достатньо;
3. крупним планом - фужери, вручну змінюючи фокус з них - на фон;
4. макрозйомка кілець [1];
5. якщо люстра красива - зняти люстру - камера «летить» по спіралі вгору;
6. хаотична біганина з камерою навколо нареченої, якій в цей час накрашівают вії;
7. дуже крупно - зав'язування шнурків на корсеті при надяганні сукні на наречену (якщо цей момент не зняти - все весілля нанівець!);
8. і нарешті МЕГАОБЯЗАТЕЛЬНО - зняти мееедленное надягання підв'язки!
Вигадувати нічого не треба - просто треба працювати за списком, і все.
У випадку, якщо жених живе не дуже далеко від нареченої, зйомка починається у нареченого. Тут діють ті ж шаблони:
1. ті ж фужери крупним планом (див. вище);
2. наречений щось п'є, сумно дивиться вдалину, думаючи: «Прийшов мій пиздець»;
3. зйомка одягання жениха. Проходить по схемі: манжети (крупним планом) - надягання краватки - піджак - бутоньєрка; музика накладається в стилі «Джеймс Бонд», «Супермен», «Мачо» або можливий варіант «Ланфрен-ланфра». Краватка женихи, як правило, надягають вже зав'язаний попередньо;
4. глянцеві штиблети, як у рекламі взуття крему для взуття;
5. жених зі свідком перераховують викуп, заважаючи гроші і цукерки в одну купу (тут можливий великий план однієї пятісотрублевой купюри і потім дрібний - купи десяток, так на думку авторів зйомки створюється враження величезного викупу);
6. наряжаніе машин, наречений ходить з поважним виглядом і торкається до стрічок на капотах, які давним-давно вже закріплені;
7. проводи нареченого батьками за нареченою.
Далі оператора відвозять до нареченої, слід виконання пунктів першого плану (див. вище), а на відео, завдяки тій же монтажної склейки, створюється ілюзія одночасності відбувається у нареченого і нареченої (або ілюзія найму двох операторів) [2]. Для підкріплення ілюзії в «кино» вставляється картинка з фразою «А в цей час у нареченої».
Як більш вінрарний варіант: наречена включає комп, а в ньому - відео збирається нареченого. Досягається примітивним ХромаКейем. Щоб остаточно здивувати хом'ячків, можна зробити так: наречена бачить в компі нареченого, який у свою чергу в своєму компі бачить наречену, яка бачить нареченого і т. д.
 
Викуп

Далі по програмі слід приїзд нареченого з бібікання машин. Йде зйомка «викупу». У 100% випадків це: «Ой ви гості-панове, ви звідки і куди? Щоб наречену вам знайти, треба багато що пройти »і т. д. Тут і блокнотики з шаблонами не треба, тому що сам по собі викуп - залізобетонний шаблон:
1. «Ромашка» з цифрами - зростання нареченої, дата народження тещі і т. д.;
2. танець нареченого / свідка в тазу обов'язковий.
Після 25-хвилинного подолання перешкод у під'їзді, прикрашеному графіті і порожніми пляшками, весь натовп - людей 50 - разом втискується в маленьку кімнатку нареченої. Оператора при цьому або розтоптують, або лізуть попереду нього, тому цей момент часто знімається сумбурно.
Далі наречену видають нареченому. Знімається обнімання, відкривання пляшки шампанського (обов'язково великим горлечко пляшки, щоб не було видно, як шампанське розливається на брюки, спідниці та весільні плаття).
Церемонія одруження
Монтажна врізка який-небудь хуйні - і ми з волі оператора переносимося в ЗАГС, в кімнату нареченого і нареченої. Найцікавіше в цій чарівній кімнаті - це дзеркала, ліпнина на стелі та інше. На тлі всього цього знімаються дурнувато усміхнені жених з нареченою. Іноді в кадр потрапляють відблиски спалаху говнозеркалкі крутиться під ногами фотографа, що намагається відобразити останні хвилини холостий життя героїв кіно в найкращих ракурсах. Зйомка реєстрації шлюбу проходить за стандартним варіантом. Тітка з натужно посмішкою черговий раз вимовляє слова про святість уз шлюбу, любові і вірності, пропонує розписатися напроти пари-трійки галочок і оголошує молодих чоловіком і дружиною. Після слід завалювання молодят квітами і настійні спроби жінок залишити на щоках нареченої сліди від своєї найкращої помади. При цьому в кадр зазвичай потрапляють моменти, коли чергова чмокнувшая наречену в щічку плює собі на палець і намагається затерти сліди своєї діяльності на обличчі нещасною.
Катання на машинах
Нарешті весільна церемонія завершується. Товариство отримало новий осередок і починається одна з найприємніших частин весілля - катання на машинах від одного пам'ятного місця до іншого. Зйомка катання зводиться до наступних базовим планами:
1. «Інтерв'ю» в машині. За задумом оператора, що знімає з місця поруч з водієм, наречений і наречена повинні тут поділитися своїми враженнями від перших хвилин спільного життя, вилити в камеру той потік радості, ураган емоцій, що їх охоплює. Однак, в 95% випадків, незважаючи на попередження бидлографа про заучуванні заздалегідь чого-небудь романтичного, вони не можуть вимовити фрази більш змістовної, ніж та, яка на ГСР звучала б як: «Ну, сука, заєбісь, нах, одружилися, бля» .
2. Покладання квітів до пам'ятника, Вічного вогню. Рішення стандартне: шлюбні процесії шикуються в чергу на відстані невидимості для об'єктива знімає оператора, звучить команда «Мотор», процесія йде в шеренгу по двоє з квітами напереваги, жених з нареченою відокремлюються від основної групи, підходять до точки покладання - touchdown. Іноді оператор виявляє креатив: знімає спочатку з одного боку, в точці тачдауни змушує нареченого з нареченою завмерти і швидко перебігає на іншу і змінює план із загального на великий. При склеюванні виходить як у кіно. Потім «відзняти матеріал» процесія швиденько видаляється, поступаючись місцем наступної.
3. Обгін на машині. Оператора садять в другу машину на місце якого-небудь брата або друга нареченого, і на цій другій машині на широкій ділянці дороги відбувається обгін машини нареченої. Оператор, опустивши скло, знімає весь процес: задні номери машини, кульки, прив'язані до антени, що висунулася з вікна наречену, махають руками і ворушаться губами (вона думає, що на швидкості під 100 км / год через шум вітру її можна почути, і для історії будуть збережені ті сакральні думки, які їй прийшли в той момент в голову рот), з'являється у салоні дурнувато усміхнену голову нареченого, напружене обличчя водія, що намагається не влаштувати ДТП від таких ось трюків на дорозі. Перед обгоном необхідно оглянути обганяють.
Якщо машина має зовнішні ознаки гоночного боліда (прямоток, низькопрофільна гума, додаткові прилади в салоні, розпірки і нулевик видно, коли наряджають болід), водій боліда може і не дати себе обігнати машині оператора, вирішивши, що це його єдина можливість засвітитися на екрані на своєму боліді, він ні в якому разі не надасть можливості себе обігнати. Якщо операторові дістанеться такий же водій-гонщик, то ймовірність летального результату зйомок кортежу приблизно 99%.
А також:
* Запуск голубів-«бумерангів». Як водиться, молоді за енну суму бажають випустити «своїх» голубів. Білі пташки, випурхнувши з рук молодих, відправляються на волю через кілька хвилин благополучно повертаються до свого бариг-господарю. Романтично, чи не так? І чим ближче до вечора, тим швидше голуби повертаються назад, так як є хочуть!
* Вішання замку на огорожу. Повішені «назавжди» замки молодих благополучно спилюють незабаром працівниками комунальних служб та іншими особами. У Пітері на Поцелуєву мосту навіть зробили спеціальну стійку для замків, щоб не захаращувати огорожу моста. У Москві, сука, науковий факт - міст реально просідає через важкість весільних замків. ІЧСХ, виродки вішають свої замочки на дерева, художньо виконані зі сталевої арматури. Мимовільний весільний індастріал, ЄБА!
* Перенесення нареченої на руках через міст. Під час цього романтичного дії перекошене від напруги обличчя нареченого ніколи не знімається крупним планом, щоб не змазати всю романтику.
* Прощання з дівочим прізвищем. Здійснюється шляхом написання нареченою своїм дівочим прізвища на аркуші паперу, заталківаніі його в порожню пляшку і власноручному викиданні даної склотари в річку. Варіант - злив у поштовху запуск повітряної кульки.
 
Пікнік

Під час проведення пікніка в бидлографа є кілька важливих завдань: зйомка навколишню природу, зняти випивають гостей, зняти прогулянку молодих між двох сосен, піймати в кадрі одночасно дві-три-9000 наречених (ці кадри не входять до змонтоване відео, тому що при монтажі дбайливо вирізаються і зберігаються в папці «Лохи, яких знімав я та інші лохи» - чим більше папка, тим професійніше бидлограф і тим більше його ЧСВ).
Тут же можна зняти «вертушки» та інші художні вставки:
* Власне, «вертушки». Спочатку бидлограф бере за руки наречену, ховаючи нареченого за найближчій ялинкою, і крутиться з нею. Потім наречений з нареченою міняються місцями. При монтажі здається, що зйомка йде спочатку з боку нареченого, а потім нареченої. І тільки уважний глядач помічає, що через те, що сукня нареченої дуже складно сховати за будь-яким кущем або деревом, за дурнувато усміхненим обличчям нареченого іноді миготить біла ганчірка
* Танець нареченої на долоні («наладошка»). Один з найбільш вульгарних і заїжджених відео-фото-штампів; особливо популярний у Замкадье. Наречену відводять на задній план, залишаючи нареченого на передньому. Після команди «мотор» наречена робить повороти вправо-вліво. За рахунок того, що наречена і наречений розташовані дуже хитро, глядачеві здається що така маленька наречена танцює на могутній долоні нареченого. Також популярні такі «художні» елементи: «Тримання нареченого зашкірку» (виконується аналогічно «наладошке»), гра в хованки між соснами, «Титанік», обхід навколо фонтану, уповільнене підстрибування молодят (з гостями і без), «набіг» всієї натовпом на камеру і т. д.

Банкет

Головне завдання оператора на банкеті - зробити якісну зйомку гарненько поїсти. Між справою потрібно зняти такі стандартні моменти:
1. Зустріч молодят хлібом-сіллю. За задумом тамади, щоб визначити, «хто буде головою сім'ї», молоді змагаються, хто більше відкусить / відламати весільний коровай. Природно, наречений намагається не вдарити обличчям в бруд, і часто в момент відкусування у нього зводить щелепу.
2. Розсаджування гостей за столи, тости, частування. В якості музичного фону при цьому звучить пісня І. Аллегрової «Весільні квіти». Плейлисти весільних ді-джеїв є куди більш стандартними, ніж «наладошкі» та інші фото-і відеоштампи.
3. Перший танець молодих. Зазвичай сумовитий, коли молоді не готували хореографічно поставлений танець. А коли готували - ще більш сумний.
4. Збір подарунків. Сама занудотна частина банкету. Чергові привітання гостей по куплених в ларьку листівкам з віршами (якщо це можна віршами назвати).
5. Викрадення нареченої / туфлі.
6. Аукціон з продажу пляшки весільного шампанського.
7. Запалення вогнища.
8. Розіграш «Качан капусти». Є таким же «свіжим», як «наладошка».
9. Збір грошей «За хлопчика-за дівчинку». При цьому звучить пісня Mr. Credo «Давай лаве-лаве».
10. Танець свідків.
11. Кидання букета нареченої.
12. Кидання підв'язки.
13. Розрізання весільного торта.
14. Феєрверк / салют / запуск повітряної кулі.
Top-12 треків, обов'язкових на кожному банкеті:
1. Арам-зам-зам
2. Вєрка Сердючка «Все буде добре»
3. «Ну що, дівчата, давай по маленькій і бум трохи п'яненький ...»
4. Діма Білан «Моя наречена»
5. Ігор Ніколаєв «Наречена»
6. Ірина Аллегрова «Весільні квіти»
7. Блискучі «Східні казки»
8. Алсу «Разом і назавжди»
9. Ласкавий травень «Білі троянди» (ремікс)
10. Олександр Сєров «Я люблю тебе до сліз»
11. Yolanda Be Cool & DCUP «We No Speak Americano»
12. Айдаміров Мугу «Чорні очі»
Опціонально:
1. «Таганка»
2. Елвіс Преслі «Love Me Tender»
3. The Platters «Only You»
4. Михайло Круг «Володимирський централ»
5. Ірина Аллегрова «Угонщіца»
6. Квіти (група Стаса Наміна) «Ми бажаємо щастя вам» - звичайно йде в кінці вечора з обов'язковим хороводом навколо закатованих молодят
 
В інтернеті

Основні форми існування весільного відео (крім Вконтакте, Vimeo.com, Ютуб і місцевих wedding-порталів) в інтернеті - це:
Власні сайти бидлографов
Сайти на Народе, Ucoz і т. д. - виглядають у найкращих традиціях Web 1.0 - безглузда верстка, величезним шрифтом сині літери на помаранчевому тлі, червоні - на білому і т. д., ріжуть око. У півсторінки відразливе фото господаря сайту. Ролики на «сайтi» залиті не на Ютуб, а викладені в *. wmv форматі.
Звичайні сайти зроблені за однією схемою: «Головна-Портфоліо-Послуги-Контакти».
На сайті бидлограф обов'язково згадає, що використовує мегапрофессіональную техніку - 2100 / «фікс», монтажну систему Adobe Premiere CS5 Pro (потужна «залізячки»!), Ультрапрофессіональние штативи, а також наявну тільки у нього одного в світі систему стабілізації Glidecam 2000 Pro. Часто можна зустріти на сайтах замітку «чи потрібно годувати оператора на весіллі?», В якій бидлограф докладно аналізує цей нюанс, какбе натякаючи між рядків, що таки ТРЕБА.
Бидлограф на своєму сайті виключно правдивий. Як приклад можна навести такий вінрарний факт. На своєму сайті один бидлограф пише, що мовляв, для броніровнія дати зйомки молодята повинні внести, як водиться, передоплату - у розмірі 1000 руб. Далі бидлограф, щоб не здатися жаднюгою, розповідає, для чого необхідна передоплата: на неї купуються акумулятори, касети та інші витратні матеріали. Але Капітан підказує, що на 1000 руб. можна купити 1 / 3 акумулятора, і то не фірмового. Наш же бидлограф зібрався купити аж КІЛЬКА, та ще й пачку касет - і всі за тисячу. І взагалі - що це, акумуляторів у нього немає, чи що? Що він, зібрався щоразу купувати нові на передоплату?
У розділі «Про мене» бидлограф зазвичай пише: «Здрастуйте. Мене звуть% username%. Я весільний бидлограф. Займаюся весіллями вже більше двох років. Є членом Союзу Весільних Бидлографов. З дитинства я займаюся творчістю - ще в школі я ходив на танці. Тепер ось - ощасливлюють молоді пари й ловити їх гроші емоції, адже бидловідео дозволяє ловити емоції з гудзами 25 кадрів в секунду, тому я працюю в 25 разів більше фотографів. Натяк зрозуміли? ».
Олсо в мережі був помічений провінційний поціент, для пеара запив весільну соціальну мережу на безкоштовному движку. Бидлограф-одміну з синдромом вахтера намагається під своїм началом об'єднати місцевих суповіков і говнозеркальщіков, а також заманити бидло, викладаючи свої творіння, які страшніше ядерної війни. Захоплені каменти типу «клас», «супер» і «нра» вітаються. Спроби небидла вказати на недоліки творчості поціента анально караються баном і нападками з боку творчих особистостей. Так акаунт анонімусів був випиляний разом з усіма каментах за те, що в темі «Як вибрати оператора» написав що потрібно дивитися приклади робіт кількох студій
Бидлайф
Бидлайф - похмура соціальна мережа бидлографов та інших «графофф», представлена ​​у вигляді каталогу весільного відео, фото та їх аффтар (по містах і рейтингу). У верхні позиції «каталогу» можна потрапити, як ви розумієте, не безкоштовно.
Бидлайф забезпечує моментальне копіювання по всій країні будь-який твоїй новій «креативної ідеї». Як тільки який-небудь билограф викладає ролик зі свіжим, «цікавим» задумом, невдовзі його «ексклюзивна» задумка тиражується іншими його побратимами по ремеслу. Прикладів багато. Так що практично будь-який «креатив», викладений на Бидлайфе, - це вже не креатив.
Особливість Бидлайфа - туди заходять в основному самі ж «графи» (а зовсім не тисячі молодих, як їм хотілося б), в результаті Бидлайф виконує функцію затишненько клубу весільних фото-відео-художників, на якому, крім похмурого самопеара і рясного флуду, часто спливають теми на зразок «Витратив 2000 дол на оновлення компа. 100 терабайт оператіви, 16-ядерний камінь 50 гігагерц, "відюха" ДжіФорсе. Переніс файл проекту в Прем'єрі на новий комп, тепер не можу відкрити. Допоможіть! »Або« Встановив CS5 на Віндоус 7, тепер не можу експорту кіно, видає помилку. Допоможіть! »
Самим розпіарених бидлографскім брендом на Бидлайфе є «Сейв Момент Клей Момент», відомий своїм умінням класно монтувати клеїти самих елітних VIP-замовників. Замовити відео на весілля містечковому олігархові обійдеться в over 9000 дол (це буквально). У результаті вийде така собі нарізка із усе тих же обльотів і молодими, змушено танцюючими в покинутому будинку. Все це подається під соусом «зберігаючи моменти», «зберігаючи емоції». Зважаючи на 100%-ої VIP-шності весіль, ролики «Бидло-Моменту» всі дивляться як екскурсію - там можна побачити дуже небедненькіе квартирки, особнячки, садиби, недешеві авто і багато іншого. Є думка, що сайт «Бидлайф» - це піар-проект «Сейв БидлМомента», перейменований нещодавно в «Buisness Island Art Island».
Ще одна особливість Бидлайфа - це огидна система бидлорейтінга, діюча на сайті. Як і в цьому вашому вконтакте, тут всі автори відображаються у списку за рейтингом. Це змушує багатьох робити все можливе і неможливе, щоб підняти свій рейтинг - вдень і вночі сидіти на форумі, піарити свої роботи, або вдавати з себе «критика», або займатися розсилкою ось такого спаму: «Привіт! Сподобалися твої роботи! Проголосував за них. Проголосуй і ти за мої роботи. У мене підніметься рейтинг в моєму місті, в тебе - в твоєму ». У результаті, рейтинг, як такої, ненавидять майже всі автори, так як від його існування виграють тільки накрутчики (у творчому плані штампують середній ширвжиток). Зв'язок рейтингу з творчим потенціалом окремо взятого автора досить туманна.
Також комічно, що багато ассенізографи, пишуть у графі «місто» не своє місто, в якому вони живуть, а «Москва», «Санкт-Петербург». Це призводить до того, що ти відкриваєш розділ «бидлографи» м. Москви і бачиш, що половина представлених там авторів живе за кілька тисяч кілометрів від МКАДу, але вони раптом «москвичі»! У той же час ти бачиш їх на місцевих весільних порталах Сибіру, ​​що позиціонують себе як аборигенів.
У спробі підняти собі рейтинг, деякі автори періодично викладають свої ролики на обговорення. Апріорі дані роботи є, звичайно, геніальними, а тому вітається тільки захоплені коменти на кшталт «Чи сподобалося! У вибране! »Або« Відмінна робота! Ставлю плюсик! ». На що аффтар відповідає: «Намагався ...» Спроба окремих користувачів вказати на об'єктивні недоліки сприймається аффтар як ультиматум до оголошення війни і, як наслідок, обливання брудом «нападаючої» боку і його портфоліо. Так що якщо ти вирішив щось там покритикувати, готуйся до того, що в тебе полетять ножі та виделки за невизнання «генія».
 
Бидлайф

Бидлайф - похмура соціальна мережа бидлографов та інших «графофф», представлена ​​у вигляді каталогу весільного відео, фото та їх аффтар (по містах і рейтингу). У верхні позиції «каталогу» можна потрапити, як ви розумієте, не безкоштовно.
Бидлайф забезпечує моментальне копіювання по всій країні будь-який твоїй новій «креативної ідеї». Як тільки який-небудь билограф викладає ролик зі свіжим, «цікавим» задумом, невдовзі його «ексклюзивна» задумка тиражується іншими його побратимами по ремеслу. Прикладів багато. Так що практично будь-який «креатив», викладений на Бидлайфе, - це вже не креатив.
Особливість Бидлайфа - туди заходять в основному самі ж «графи» (а зовсім не тисячі молодих, як їм хотілося б), в результаті Бидлайф виконує функцію затишненько клубу весільних фото-відео-художників, на якому, крім похмурого самопеара і рясного флуду, часто спливають теми на зразок «Витратив 2000 дол на оновлення компа. 100 терабайт оператіви, 16-ядерний камінь 50 гігагерц, "відюха" ДжіФорсе. Переніс файл проекту в Прем'єрі на новий комп, тепер не можу відкрити. Допоможіть! »Або« Встановив CS5 на Віндоус 7, тепер не можу експорту кіно, видає помилку. Допоможіть! »
Самим розпіарених бидлографскім брендом на Бидлайфе є «Сейв Момент Клей Момент», відомий своїм умінням класно монтувати клеїти самих елітних VIP-замовників. Замовити відео на весілля містечковому олігархові обійдеться в over 9000 дол (це буквально). У результаті вийде така собі нарізка із усе тих же обльотів і молодими, змушено танцюючими в покинутому будинку. Все це подається під соусом «зберігаючи моменти», «зберігаючи емоції». Зважаючи на 100%-ої VIP-шності весіль, ролики «Бидло-Моменту» всі дивляться як екскурсію - там можна побачити дуже небедненькіе квартирки, особнячки, садиби, недешеві авто і багато іншого. Є думка, що сайт «Бидлайф» - це піар-проект «Сейв БидлМомента», перейменований нещодавно в «Buisness Island Art Island».
Ще одна особливість Бидлайфа - це огидна система бидлорейтінга, діюча на сайті. Як і в цьому вашому вконтакте, тут всі автори відображаються у списку за рейтингом. Це змушує багатьох робити все можливе і неможливе, щоб підняти свій рейтинг - вдень і вночі сидіти на форумі, піарити свої роботи, або вдавати з себе «критика», або займатися розсилкою ось такого спаму: «Привіт! Сподобалися твої роботи! Проголосував за них. Проголосуй і ти за мої роботи. У мене підніметься рейтинг в моєму місті, в тебе - в твоєму ». У результаті, рейтинг, як такої, ненавидять майже всі автори, так як від його існування виграють тільки накрутчики (у творчому плані штампують середній ширвжиток). Зв'язок рейтингу з творчим потенціалом окремо взятого автора досить туманна.
Також комічно, що багато ассенізографи, пишуть у графі «місто» не своє місто, в якому вони живуть, а «Москва», «Санкт-Петербург». Це призводить до того, що ти відкриваєш розділ «бидлографи» м. Москви і бачиш, що половина представлених там авторів живе за кілька тисяч кілометрів від МКАДу, але вони раптом «москвичі»! У той же час ти бачиш їх на місцевих весільних порталах Сибіру, ​​що позиціонують себе як аборигенів.
У спробі підняти собі рейтинг, деякі автори періодично викладають свої ролики на обговорення. Апріорі дані роботи є, звичайно, геніальними, а тому вітається тільки захоплені коменти на кшталт «Чи сподобалося! У вибране! »Або« Відмінна робота! Ставлю плюсик! ». На що аффтар відповідає: «Намагався ...» Спроба окремих користувачів вказати на об'єктивні недоліки сприймається аффтар як ультиматум до оголошення війни і, як наслідок, обливання брудом «нападаючої» боку і його портфоліо. Так що якщо ти вирішив щось там покритикувати, готуйся до того, що в тебе полетять ножі та виделки за невизнання «генія».
Відеозйомка на фотоапарат
Широковідомої, що багато цифрових фотоапаратів мають функцію «відео», а деякі навіть можуть знімати відео в Full HD форматі (зеркалки Canon 5dMkII, Canon 7d, 550 d та ін.) У зв'язку з цим все більше бидлографов і відеолюбителів починають юзати фотоапарати на додаток до відеокамер, а відеокамери - продавати. Причому свою б / у-шную «першу фікс» йапіратор продає обов'язково за ціною нової, я гарантрую це. Прикупивши ж зеркалку, він моментально на своєму сайті напише, що мовляв, тепер «зйомка ведеться на професійні HD камери» з «кінозображення», тобто нахабно бреше, тому що зеркалка є лише професійною фотокамерою, а ніяк не «відео». Професійні ж HD відеокамери з кінозображення він в очі не бачив, і стоять на кілька порядків дорожче.
Чим привабливий фотоапарат у плані зйомки відео? Тим що при ціні досить низькою і доступною, дає тобі можливість знімати відео: 1) максимального дозволу; 2) з прогресивною розгорткою; 3) светосильной оптикою; 4) з матрицею великого розміру, що забезпечує високу светочувствітьность і т. д. - і все це за ціною, доступною для бидлографского рівня. Природно, що ЧСВ бидлографа, вчора ще знімав на «народну» «Соньку-Дві-сто» або «круту» «фікс FX-1» різко зростає, даючи можливість йому відчути себе «кінематографістом» (у лапках зрозуміло).
Тим не менш, при всій крутизні одержуваної фотоапаратом картинки, фотоапарат в цілому менш пристосований для зйомки відео, ніж відеокамера. Відео - це не тільки окремо взятий насичений пікселями і квітами кадр. Це природне відображення руху, стабільність картинки, можливість підлаштовуватися під різні умови. Та ще плюс звук.
Плюси фотоапарата:
1. Він дешевше (це надзвичайно важливо для бидлографа);
2. він легше (рука менше втомлюється, і транспортувати зручніше);
3. міцний корпус (можна кидати);
4. володіє високою світлочутливістю; [3]
5. модульність, тобто фотоапарат можна купити по частинах: об'єктив - окремо, корпус - окремо; зламався, наприклад, об'єктив - купуєш тільки новий об'єктив, а не цілком нову камеру;
6. їм можна також і фотографувати - фотоапарат адже! Тобто можна на весіллі заробляти і як фотограф, і як оператор! (Відеокамерою, звичайно, теж можна фотографувати, але на рівні простенької мильниці і без спалаху.)
Є думка, що плюсом фотоапарата є також мала глибина різкості (ГРІП). Не будемо тут вносити цей пункт в список плюсів, з огляду на те, що в більшості випадків глибина різкості виходить ЗАНАДТО мала, так що ріже око. НЕ До МІСЦЕМ використовувана маленька глибина різкості - це не плюс, а мінус. І взагалі, що ти зациклився на самому кадрі і його вирішенні? Ти думаєш, твоє сумне відео з-за малої глибини різкості і fullHD-дозволи стане неунилим?
Мінуси фотоапарата в плані відео (тут розглядається фотоапарат сам по собі, без додаткових навісів і примочок):
1. маленька вага. Без додаткових наворотів фотоапарат важить мало (1,5 кг з штатним об'єктивом). Відеокамера набагато важче (2-2,5 кг), тому менше трясеться і теліпається. Чим більше маса, тим більше інерційність, а значить, стабільність картинки - а у відео це дуже важливо;
2. фокусування тільки ручна (в той час як на відеокамері є і автоматична, і ручна). У деяких дзеркалках автофокус таки є (простенький), але в найбільш популярних моделях (Canon 5dМкII) - НЕМАЄ;
3. маленький розмір і форма корпусу недостатньо добре пристосовані для відеозйомки - знизу, зверху, збоку, в ковзанні, обертаючи навколо своєї осі і т. д.;
4. управління (важелі і кнопки) не так зручно і ефективно, як у відеокамери, де всі ці самі важелі і кнопки розташовані (і продубльовані!) так, щоб ними можна було користуватися і натискати під час зйомки, не викликаючи потрясіння і знаходити на дотик, особливо це стосується трансфокації («наїзд-від'їзд»). І це не дивно: фотоапарат спроектований для фотозйомки;
5. маленький дисплей. У відеокамер (маються на увазі весільні - Фікс, Панас, Сонька-Дві-сто і т. д.) дисплей більше;
6. дисплей нерухомий, на відміну від відеокамер, на яких дисплей можна як завгодно нахиляти, обертати й вивертати навиворіт, що дозволяє без праці знімати камерою, тримаючи її над головою, між ніг у землі, збоку, задом наперед і догори ногами (винятком є ​​модель 60d : у цієї зеркалки саме такий дісплей, що обертається);
7. оптичний стабілізатор зображення в корпусі фотоапарата відсутня, а в об'єктивах він є далеко не у всіх. Без цієї штуковини (стабілізатора) зображення моторошно бовтається, тому знімати можна тільки зі штатива / стедікама або іншої опори;
8. поганий звук (незалежно від того, який мікрофон) - тільки МОНО;
9. перегрівається при тривалій безперервній зйомці. При перегріві зйомка стає неможливою, поки апарат не остигне. Оператору доводиться знімати або поперемінно двома апаратами, або (у більшості випадків) ізловчаться з одним - знімати шматками і робити перерви.
Як ми бачимо зеркалка з опцією "відео full HD" має безліч недоліків і обмеженістю. Але все це тьмяніє у порівнянні з класною картинкою доступною ціною. Щоб пристосувати твою, обиватель, зеркалку до зйомки відео можна використовувати (теоретично): плечовий упор (зазвичай саморобний), фаллоуфокус (крутилка ручної фокусування), зовнішній дісплей, стедікам, глайдтрек, штатив, зовнішній пристрій запису звуку, зовнішній мікрофон.
Думка анонімусів: якщо для більш-менш якісної зйомки на фотоапарат потрібно стільки примочок, то можливо, на фотоапарат слід знімати в основному студійно (міні-фільми, кліпи).
У зв'язку зі складнощами зйомки відео на зеркалку, останнім часом склався новий стандарт кінцевого продукту, що віддається на руки молодятам. Це 40-хвилинне «інтенсивне» (?) Відео. У деяких бидлографов «40 хвилин» скорочуються до «30 хвилин». У інших - до 20, 15 ... 5 до нуля. Наголос робиться, звичайно, на «високохудожньої» і «постановочний характер» зйомки (з незнищенною фотоапаратні «розмитістю» скрізь, крім фрагментів, знятих з нерухомого штатива або рейок). У той час як весільна відеозйомка - це відсотків на 70 репортажна зйомка («викуп», реєстрація, банкет). «Постановочні» зйомка буває тільки на прогулянці і частково на зборах нареченого / ої. Очевидно, варто враховувати цей момент при виборі бидлографа. Якщо потрібен «художній» кліп на 5-10 хвилин, клич «дзеркальник» (краще двох). Якщо хочеш зберегти викуп, реєстрацію, банкет з танцями і промовами - тут потрібна камера. Відобразити весь банкет фотоапаратом навіть двом операторам досить складно, тим більше одному.
В інтернеті з'явилося дуже багато сайтів по даному виду бидлографіі. На форумах ніхто не говорить, що поміняв відеокамеру на фотоапарат, тому що МОДНО і для того щоб бути какбе просунутим. На цих форумах позитивно виставляється відеозйомка на фотоапарат і ні слова про мінуси цієї самої «відеозйомки».
 
Майстер-клас

Всі бидлографскіе форуми та обговорення Вконтакте повні «оголошень»: мовляв, такого-то числа відбудеться найбільша подія - майстер-клас («МК») такого-то бидлографа. Гуру-бидлографу, як правило, років 25-29. Він займається весіллями аж два (!), А то й три (!) Року, і звичайно, за те, що він поділиться з тобою своїм Величезним Досвідом, йому потрібно добре заплатити. Дехто з «Маестро» проводять МК (аналогічні пікаперському семінарів) частіше, ніж взагалі знімають що-небудь, причому МК проводяться далеко не в Замкадье, а в Празі, Кельні, Венеції - усе за твій рахунок, зрозуміло.
Програма типового бидло-МК передбачає буквально все: «особливості будови тіла людини» (!), «Способи створення ілюзії багатокамерній зйомки» (актуально!), а також «Робота з молодими. Як викачати з них якомога більше грошей »і« Пост-обробка відео: як за допомогою бидло-цветообработкі створити видимість, що твоє відео - не шаблон, а круте і просунуте ».
Монтаж
Ще один досить відомий приклад.
Типова малюнок молодих.
Романтика.
Кого б зняти?
Ти не задоволений своїм службовим становищем? Маленька зарплата? Хочеш їздити на роботу на таксі? Хочеш кататися на лімузинах, є в у кращих ресторанах і ще за це отримувати хороші гроші? Стань бидлографом!
Все дуже просто. Купуєш б / у-шную «Соньку Дві-Сто». Оголошень про продаж б / вушних відеокамер цієї моделі завжди вистачає, так як інші бидлографи часто, переходячи на більш нову модель, позбавляються від старої. Загалом, береш цю саму «SONY VX-2100», і все - ти бидлограф «відеографія», ПРОФЕСІОНАЛ!
Комп у тебе вже є. Залишилось дрібниця - знайти трохи софту. Спускаєшся у метро, ​​купуєш один-єдиний ліцензійний диск з софтвером «Мультимедіа». Там буде все, що потрібно:
* Adobe Premiere (версії починаючи з 2.0) - у цій програмі монтують 90% бидлографов, хоча на форумах вважається COOL ненароком заявити, що мовляв, ти «сидиш» в «Канопусе» (Canopus Edius).
* Sony Vegas Pro - частка «про» каже, що версія програми не урізана і коштує дорожче, ніж версія «муві студія», хоча для бидлографіі підійде будь-яка. Зрозуміла прога для будь-якого просунутого користувача ПК. Буксує бо немодна, а так ... все є.
* Canopus Edius - відрізняється від попередніх двох своїм професійним рівнем похмурим оформленням і over 9000 кнопочок на екрані.
* Pinnacle Studio - всім відома програма, але бидлографи рідко «сидять» на ній. Ранні версії відрізняються малою кількістю функцій, останні ж незручні. Взагалі на форумах прийнято всіляко показувати гидливість по відношенню до «Піннаклі», називати його «відеоредактор для куховарок» і т. д. Але монтувати в ньому можна - це справа смаку здебільшого: кому як зручно. Всі ці програми абсолютно аналогічно.
А також:
* Final Cut Pro - теж вважається COOL.
* Ulead Video Studio (версії починаючи з 9.0 годяться) не користується особливою популярністю, але в ній можна монтувати.
Є ще «Муві Мейкер» (знаходиться в меню «Пуск» Вінди), але він для бидлографіі не айс. Хоча якщо все-таки не знайдеш жодного іншого відеоредактора, піде і «Муві Мейкер». Отже, монтувати не складно. Але довго: щоб якісно щось змонтувати, потрібно чимало часу. А навіщо нам якісно? І тут на допомогу приходить Пеар. Він замінить нам «якість». Заведи собі аккаунти на всіх сайтах на зразок Бидлайфа і піару, піаритися. Запіарь їх всіх! Роби ставку на ключові слова «відеографія», «wedding videography», «художня зйомка», «сейв Емоушн» і тому подібні.
З першої ж весілля сфабрикував як мінімум 3-4 ролика і завантаж на всі сервіси. І все, ти - Відомий Бидлограф ™.
Непогано, звичайно, озброїтися всім говорити, що ти юзаешь такі програми як «Меджік Бюллет», Adobe афтер Ефект. IRL вони не потрібні потрібні тільки для піару і створення в тебе іміджу «художника». Взагалі частіше корисно згадувати такі розумні слова, як «Постобробка відео», «композітінг» і т. д. Так, трохи не забув: не думай ставити відеомонтажна софт на Вісту - 95% програм на неї взагалі не вийде встановити, а якщо якась то програма і розрахована на цю «ОС», то працювати буде відповідно «бадьорості» і швидкості «Аста-ля-Вісти».
Тут потрібно сказати ще про комп. Для монтажу зовсім не обов'язковий звірячий 10-ядерний комп з оперативкою 5 петабайт і т. д. Монтувати цілком успішно можна і на середньому буку з ОЗУ один гектар та каменем 1.7 Ггц - якщо, звичайно, на ньому не встановлено 9000 програм, «покращують оформлення », ну ти понелі. Правда, для бука бажано наявність додаткової вентиляції.
Перевірено-виграшних монтажних шаблонів для весільного відео кілька (їх зразками переповнений Бидлайф), також як і «саундтреків» до кліпів. Просто роби так само. Нічого сам не придумуй - все вже придумано. Стандартні варіанти:
* Бидлоретро. Найпростіший монтажний шаблон, який полягає в додаванні (одним кліком мишки) у відеокліп штучного ефекту «старина» (чорно-біла полуіспорченная кіноплівка, шиплячий звук). Звичайно застосовується, якщо на весіллі присутній якийсь елемент ретро-стилю (наприклад, старовинний автомобіль). Хоча часто застосовується і при ПОВНОМУ відсутності ретро (коли потрібно створити видимість «обробки»). Музика вставляється, як правило, щось на зразок романсу.
* Шаблон Бидлофутажі - ще недавно був дуже популярний. Зараз - теж, в принципі, поширений, але в основному, в Замкадье. Модні бидлографи гребують цим бидловскім примітивом, який полягає в вставці у відео зашкалює кількості футажів - бидлоанімаціі, сердечок, колечок і інших «прикрас», а також уривків з кіно-та мультфільмів. Хочеш використовувати «Футажі»? Не забудь вставити своє відео відразу сюди в статтю. Харакірі твоєї бидлографской кар'єрі забезпечено.
* БидлоФранція («жотем»). Коли набридне «футажнічать» кліпартовскімі вставками, можеш спробувати цей «художній» шаблон. Молодих потрібно зняти у якого-небудь будинку з колонами і накласти французьку пісню Laura Fabian "Je T'Aime". І все. Ти будеш 9001-м, хто це зробив.
* Бидломоушн - відносно молодий і мегапопулярний шаблон. Являє собою зйомку зі стедікамом, доведену до абсурду. Чи цікаво дивитися тривалий відео, зняте з однієї точки? Ні, нудно. «Бидломоушн» - це інша крайність: у такому відео камера весь час «летить», «біжить» і всі кудись мчить або самі молоді кудись біжать, а куди - незрозуміло. Зразків цього «стилю» вже over 9000. Дивитися ці ролики неможливо більше 20 секунд - навіть із закритими очима (зважаючи жахливого музики, підбираємо на смітнику до цих і так нікчемним кліпкам).
* Бидлокреатів. Являє собою спробу «вирватися вперед» порівняно з пересічним рівнем. Стандартні «креативи»: 1. молоді на занедбаному заводі / домі роблять вигляд, що танцюють, 2. вінтаж; 3. цветообработка відео в «Меджік Бюллете» нібито під «кіношну картинку» (насправді, ні в якій мікроскоп не побачиш жодного «схожості» з кіношної картинкою - хіба тільки з мультяшною).
* БидлоVDSRL, тобто зйомка фотоапаратом. Зміст відео може бути будь-яким, головне - щоб глядач впав зі стільця, вражений високою чіткістю самого кадру. Ну а якщо він вже приголомшений чіткістю, то навіщо напружуватися над змістом? Тому ... ну ти понелі. У кожному такому ролику відчувається, що аффтар напружувався тільки над тим, щоб ще раз показати тобі, що VDSRL - це відео високої якості 1080p (високого - в сенсі дозволу), і все. Характерними рисами VDSRL, крім прісність змісту, є: 1. повна відсутність «рідного» звуку, звук накладено зверху, причому як потрапило, 2. довільна фокусування через відсутність автофокуса; 3. моторошна «шевеленка» у фрагментах, знятих не зі штатива, 4. занадто швидке масштабування - ривком і т. д.,
і нарешті
* БидлоЕмоціі - це найвищий пілотаж, COOL, айс і ультрамодний напрямок весільного відео. Практикується тільки найбільш просунутими модними і розпіарених бидлографамі. Образцов зйомки «емоцій» не бачив ще ніхто, включаючи самих просунутих бидлографов. Зате яка реклама, скільки інтриги в цьому найменуванні «зберігаючи емоції». Ця маркетингова затія працює! При тому, що ніяких «емоцій» у молодих на весіллі ... ну ви зрозуміли.
Про емоції
Стаж роботи анонімусів на ТБ - 15 років. Працював з камерами від допотопної Panasonic 8 m, до всяких там DVC Pro. Періодично знімав ці ваші весілля. Перші 3-5 бидломеропріятій викликали зачатки якихось вражень і розчулення. І якщо у автора весілля і пологи перестали викликати почуття захоплення, то у бидлографов все навпаки: вони все життя здатні емоціоніровать від такої хуйні (причому, одній і тій же), яка не варта одного удару пульсу білкового організму. Саме тому це еталонне псевдокреатівное бидло може роками знімати всю цю поеботіну. Ця робота для тих, хто:
а) узявши в руки камеру, починає відчувати симптоми синдрому вахтера (характерно для 90-х, коли відео було в новинку);
б) незважаючи на вищезгаданий синдром, примудряється поєднувати його з тим, що як собачка біжить туди, куди слід (причому, як слід) за помахом руки будь-якого учасника весілля («Знімай, давай !!!»);
в) хоче відчувати себе причащанням до шедеврів світового кінематографа і мріє написати книгу «Моє життя - кінематограф».
Що стосується телевізійників, багато хто з них - з того ж стада з ЧСВ, але з високим, на їхню думку, соціальним бидлостатусом. Дуже багато хто любить керувати на місці зйомки сюжету, незважаючи на особи («ну, який, в жопу, Путен? Я оператор або де?"). У наявності, знову ж таки, синдром вахтера і відчуття причетності до шедеврів світового кінематографа: деякі люблять обговорити творчість Спілберга чи Вадима Юсова, хоча не розуміють значення великих планів у фільмі «Термінатор». Хоча половині взагалі все похуй - вони з села вибилися в «великі люди». Така ситуація, наприклад, в 3-й столиці Рашки.
Обговорення
Дана стаття раптово викликала ланцюгову бурхливу реакцію в цих ваших інтернет. На флудоруме Бидлайфа повілось аж два (!) Топіка, що обговорюють цю статтю:
* Хто з наших відзначився у статті, Весільне відео?
* «Бидлографія» посміявся від душі !))).
Обидва топіка сумовиті трохи більше, ніж повністю. Пишуть: психічно ненормальний аффтар даної недостат (чомусь ще не випив йаду) - це заздрісний відеонеудачнік-замкадиш, що просиджує штани в інтернеті через відсутність замовлень. Що цікаво, обговорюється не стільки зміст статті, скільки сам факт скреатівліванія одним з бидлографов чого-небудь (в даному випадку - статті), адже, в нормі, билограф повинен займатися створенням виключно ремейков вже існуючих ідей, про створення чогось «з нуля »не може бути й мови.
Між тим, в повітрі давно висить необхідність долучення до статті розділу «Передвесільна / післявесільних зйомка», (так зване LaughLoveStory), яка є невід'ємною частиною бидлографіі. Тому потрібні відповідні посилання на смачні зразки.
 
Категорія: Цікаве та смішне про відеооператорів, відеозйомку і т.д. | Додав: shumskvideo (10.10.2011)
Переглядів: 3992 | Коментарі: 81 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
4 Exiantto31m  
http://www.seats.pl/motoryzacja/samochody-zmieniajace-zycie
Looking for a used or new automobile might be a challenging process if you do not know what you really are carrying out. By educating yourself about vehicle shopping prior to go to the dealership, you can make stuff less difficult for yourself. The following advice may help the next purchasing getaway be a little more pleasant.

Usually deliver a mechanic alongside when shopping for a fresh automobile. Car merchants are notorious for offering lemons and you may not wish to be their up coming target. If you can not obtain a mechanic to check out vehicles along with you, at the very least make certain you have him evaluate your ultimate choice before you purchase it.

Know your limits. Before starting store shopping for your upcoming auto or vehicle, make a decision what you can manage to pay out, and follow it. Don't forget to add desire for your estimations. You can expect to pay out around 20 % as an advance payment also, so be prepared.

Just before going to a dealership, know what kind of motor vehicle you need. Research each one of you options ahead of shopping in order to determine what works the best for your budget and loved ones requires. Seek information to discover exactly how much you ought to be paying for a probable car.

Prior to signing any commitment make time to study every collection, for example the fine print. When there is anything shown that you just do not fully grasp, will not signal up until you get an respond to which you fully grasp. Unsavory salesmen can make use of a legal contract to insert several costs which were not reviewed.

In the event you keep your preceding guidance in mind the next time which you go shopping for a car, you may be more prone to get a good deal. Purchasing a automobile does not have as a frustration. Only use the guidelines with this article and you could obtain the automobile you would like in a good cost.

3 RickeyEsoth  
Завершающим этапом является приёмка изменений и ввод объекта в эксплуатацию, получение нового кадастрового паспорта, ежели это потребуется. Сколько стоит главный исправление квартиры? Коли Вы хотите исполнять солидный http://47news.ru/users/126592/ ремонт квартиры недорого, воспользуйтесь помощью специалистов. Если Вы хотите сэкономить, мы предлагаем скидки, а если у Вас отсутствует денег для полную предоплату, мы предлагаем выгодные условия рассрочки платежей.

2 Frankchugh  
http://zhoubaitong.com/home.php?mod=space&uid=359708
http://www.durst-china.com/home.php?mod=space&uid=135764
http://www.szweiyang.com/home.php?mod=space&uid=153135
http://ecologicalurbanism.gsd.harvard.edu/forum/profile.php?id=1371496
http://www.castlecreator.com/forums/user/frankquicy/

1 KennethSweah  
подкожное введение жира для омоложения кожи лица http://gialinhmobile.xyz/index.php?viewurl=9106 горячая линия болезней печени
g6687hjhk7

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Цікаве та смішне про відеооператорів, відеозйомку і т.д. [2]
Міні - чат
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 6
Хмара тегів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0