Відеостудія "SHUMSK VIDEO"

Неділя, 05.05.2024, 17:09
Вітаю Вас Гість

Реєстрація
Вхід

Каталог статей


Головна » Статті » Цікаве та смішне » Цікаве та смішне про відеооператорів, відеозйомку і т.д.

Цікава і смішна стаття про відеооператорів та весілля
Натрапив на ось таку статтю My WebPage
Весільне відео (бидло пікчерз, відеографія, бидлографія) - спосіб позбавлення наречених від зайвих грошей, який полягає у зйомці вульгарно-епатажного тупого відео та продажу його молодим за астрономічною ціною. Явище зародилося ще в 90-е - з появою відеокамер, записуючих на звичайну касету, яку просто вставляєш в «відік» і дивишся.
Зараз це в минулому. Інтернети заповнені тисячами художніх відеороликів, креативно змонтованих на компі професіоналами. Природно, за «високохудожньої» їх треба винагороджувати пристойними грошима. Таланти, звичайно, є, але їх як і в будь-якій сфері, в 9000 разів менше, ніж не-талантів з перерозвиненою ЧСВ і жадібністю.
 
Суб'єкт
Піар і мистецтво.

Поціент, володіє комп'ютером і відеокамерою, сповнений ЧСВ і творчих задумів, рветься ощасливлювати молоді пари креативно-романтичними фільмами: наречена в кедах, молоді в напівзруйнованому будинку і т д. Трохи менше, ніж всі геніальні креативні ідеї - це вже заїжджені шаблони, які майже завжди скопійовані з кого-то. Повна відсутність здатності виробляти що-небудь варте, у аффтар відео-ширвжитку з надлишком компенсується такими моментами:
1. звичайне найменування «відеооператор» замінюється на більш надуте і какбе просунуте «відеографія» (за аналогією з «фотограф»), і це слово, в якому сенсу трохи менше, ніж аніскільки, скрізь сунеться - в анкету вконтакте, нікнейм і т. д. До речі, в обговореннях на тематичному сайті «Ведлайф» фотографами і бидлографамі практикується називати один одного просто - «графи» або «панове графи» - такі, як, скромні творчі трудівники;
2. аватаром, де поціент обов'язково зображений з відеокамерою в руках і в кепочці а-ля Павло Дуров. Залізне правило: чим крутіше відеокамера, тим крупніше вона на аве;
3. самовпевнено-зневажливий жаргон, аналогічний фотографскому, створює у співрозмовника враження, що перед ним суперпрофесіонал, своя людина, що знає відеожелезо, як свої п'ять пальців;
4. спамом. Кожен відеоерундограф зобов'язаний залишати свою рекламу на всіх стінах ВКонтакте і скрізь, де тільки можна. Текст завжди однаковий: «Ми створимо неповторний креатіф-екслюзіфф-пазітіффф. Ми проффессіонналли! »(Тільки незрозуміло, чому« ми », адже таке пише в 99% випадках одна людина -« відеографія », а не кілька.);
5. приміщенням в анкеті Вконтакте в рядку «діяльність» довжелезного списку: «відеозйомка, весільна відеозйомка, весільне відео, відео весільне, відеографія, весільна відеографія, відеомонтаж, монтаж, монтаж відео» і т. д. Або коротко «ПРОФЕСІЙНА відеозйомка» (ключова приставка «бидло» до слова «відеозйомка» чомусь опускається. Також у рядку «Місце роботи» бидлограф обов'язково напише: «Супер-мупер-HOME-STUDIO-VIDEO-продакшн-інтертеймент-муві-віжн-Пікчерз» і посаду: «Директор , продюсер, відеографія, оператор, режисер, креативний директор, камера-мен, відеомонтажер, режисер відеомонтажу, звукорежисер ... »і ще штук 10« посад »в« суперкіностудіі », яка IRL« існує »в лапках у 2-кімнатній хрущоби, де варто комп-мотлох з мільйоном ярликів на робочому столі і такою ж кількістю глюків, від яких «знавець відеожелеза і софтвера» позбавлятися чи вміє (про що свідчать форуми поціентов);
6. накручуванням рейтингу ВКонтакте з тим, щоб миготіти на верхніх позиціях всіх його списків. Таким чином, значна частка грошей, викачаних з молодят, перетікає шляхом «валідірованія голосів» у кишеню до Павла Дурову;
7. приміщенням вКонтакте цілого альбому «Я ПРАЦЮЮ» з фоток, на яких бидлограф випадково потрапив у кадр фотографу (або гостям з мильницями) під час зйомки. Бидлограф скрупульозно і дбайливо збирає подібні фото і відзначає себе, навіть якщо на фотці буде видно тільки його рука або вуха - адже, чим більше таких фоток, тим «солідніший».
 
Хто знімає
Колишні телевізійники
Колишній телеоператор.

Це телеоператори зі стажем, років 15 тому вигнані за пияцтво з місцевих телеканалів і попутно прихватизували звідти 1-2 відеокамери разом з телевізійними ж звичками. «Телевізійник» - це завжди немолодий мужик, одягнений у жилетку з безліччю кишень, що виглядає ще старше, ніж він є, завдяки своєму другому хобі. Часто знімає камерою «з плеча» і вважає, що він розумніший за всіх, і що тільки колишні телевізійники - справжні професіонали. Якщо у нього є сайт, на ньому обов'язково напише, що мовляв, зараз розвелося багато так званих «професіоналів», але насправді, професіонал - тільки він. Обов'язково там же напише про лінійний і нелінійний монтаж, уявляючи, що його пізнання в даному «актуальному» питанні всіх повинні вразити.

Колишні любителі
У кепці.

Це мужики молодший (в районі 30 років), що виросли з відеолюбителів. Мали, як правило, якесь вищу освіту і інтелігентську роботу, яка їм не подобалася, знімали любительською камерою своїх друзів, на дозвіллі монтували, і нарешті, їх осяяла думка купити серйозну камеру і проміняти нудну низькооплачувану роботу на «професійне» відео. Однак «любителі» рідко домагаються успіху через невміння як слід піаритися. Хоча на форумах посилено вдають із себе «успішних відеографів», мріючи потрапити в топ, який «узурпувала» «попса».

Колишні школярі
Стедікам, ня!

Це молоді люди приблизно від 21 до 29 років, виховані на інтернет і вирішили самореалізуватися в сфері бидловідео. Більш відомі як «льотчики» - через тотального наслідування модному стилю «Моушн» у зйомці (тобто коли весь фільм від початку до кінця знімається бігом, в русі, камера завжди рухається, «летить» або «облітає» об'єкт, що знімається; відповідно, накладається динамічна вигадлива музика). Строго кажучи, «Моушн» - це лише один із засобів, які можна творчо використовувати у відео. Береться відеокамера, прикріплюється до металевої палиці, схожої на швабру (тільки замість ганчірки - два грузика), що іменується «стедікам», і оператор біжить стрімголов на молодят, пробігає під ними і біжить далі, потім оббігає навколо очманілий нареченої - і все це під американську пісню, незрозуміло звідки взяту. Але дана категорія відеошірпотребщіков у прагненні до наслідування всяким там західним Девідам Перрі та іже з ним явно зловживає «Моушену», виробляючи тисячі однакових бидлошаблонов і видаючи ЦЕ за мегасучасними креатифф. Якщо ви дивіться відео і там все "літає", значить, знімав це «льотчик». Обов'язковий атрибут «льотчика» - кепочка з довгим козирком а-ля Павло Дуров. Улюблена камера «льотчиків» - перша «Фікса».
Льотчики грамотно піаряться, дають наліво і направо «майстер-класи» по «високохудожньої зйомці» і «іскьюйсству бидлографіі» і пруть напролом в топ зі своїми псевдокреатівнимі кліпкамі під прищаву музичку. І це їм вдається - всі верхні позиції рейтингів стабільно займають «льотчики». Головне правило «льотчиків»: «Геній художника полягає в тому, щоб відчути те, що продається», а також «Що не продається, то не мистецтво».
У зв'язку з цим, основний недолік категорії т. зв. «Льотчиків» - це зловживання копіюванням модних шаблонів зйомки. Типового «льотчику» байдуже, як знімати, головне - щоб модно, головне - бути на «хвилі». Бігання з камерою - це лише один з перейнятих ними прийомів і трансформований в незрозуміло що. Але вже з'явилися й свіжіші приклади.
 
«Повзунки» - нова, більш просунута, формація «льотчиків». Тобто, це ті ж «льотчики», тільки юзающіе разом зі стедікамом інше операторське пристосування - глайдтрек (мінірельс). Це теж залізна палиця, такий же приблизно довжини, тільки з нею не бігають. Її ставлять горизонтально на підлозі, і повзаючи навколо неї, намагаються щось зняти, рухаючи по рейці відеокамеру. Незважаючи на гадану "віртуозність", цей вид зйомки настільки тупий і нікчемний, що часто не подобається самим же бидлографам, і ніде, крім бидлографіі, не застосовується.
До «повзунків» примикають представники не менше огидних течій бидлографіі - «фокусники», «малогріпщікі», «фішайщікі» і «кропщікі». Як і у випадку з «польотами» і повзанням при зйомці, ці відеопрофессіонали хапаються за якийсь один операторський трюк і тицяють його буквально СКРІЗЬ:
* «Фокусники» весь фільм крутять туди-сюди фокус.
* «Малогріпщікі» весь фільм знімають з ультрамалої глибиною різкості (коли одне око людини виходить різким, інший - ні, один волос різкий, інший - ні і т. д.)
* «Фішайщікі» 90% відео знімають з супершірокоугольним об'єктивом «риб'яче око» (fish eye), який спочатку призначений для ФОТО, але ніяк не для відео. Як ви вже здогадалися, ніде, крім бидлографіі, «Фіша» не застосовується.
* «Кропщікі» створюють ілюзію «високохудожнього», на їхню думку, розміру кадру - обрізають зверху і знизу сам кадр (і без того вже «урізаний» за рахунок маленького розміру матриці камери). Результат - гірше нікуди.
Категорія: Цікаве та смішне про відеооператорів, відеозйомку і т.д. | Додав: shumskvideo (10.10.2011)
Переглядів: 1048 | Коментарі: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Цікаве та смішне про відеооператорів, відеозйомку і т.д. [2]
Міні - чат
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 6
Хмара тегів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0